KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 8121222
nr 812 1222
Gravyrer
2 st, 1700-talets början, Slaget vid Narva samt Krakow
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 4 mars 2013
kl 20:14:51
200 kr
200 kr
250 kr
350 kr